T-Mobile – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny

Jde o dlouholetý program, v němž může člen uzavírat smlouvy s mobilní operátorem T-mobile pro sebe a své blízké, za ceny dojednané NOS PČR, na čemž lze v součtu oproti standardním cenám ušetřit i částku přesahující členský příspěvek, např.: 

  •  je možné využívat samostatné datové tarify za měsíční paušál od 100 Kč do 250 Kč, v závislosti na výši FUP, dosahujícího až 30 GB dat, tarify od 60 Kč měsíčně, využitelné zejména pro děti a prarodiče, neomezené hlasové tarify od 399 Kč měsíčně s 1 500 MB dat atp.,
  • každý člen může uzavřít se společností T-mobile 4 smlouvy pro sebe, rodinu a blízké, za které si ručí každá osoba sama.

Úplný ceník je přístupný členům v mobilní aplikaci Paysy nebo informačním systému ESNOS

Nejčtenější příspěvky:

Veterán

Mariánskolázeňští policejní veteráni se opět sešli

Nádherné setkání nádherných lidí. Takto lze charakterizovat tradiční předvánoční setkání policejních veteránů. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v odpoledních hodinách sešlo v salonku restaurace Holiday v Mariánských Lázních třiatřicet policejních veteránů, vesměs seniorů, kteří ….

Veterán

Manský Dvůr 2014

Mariánskolázeňští veteráni se opět sešli na Manském dvoře. Za deštivého sobotního ráno 13. září 2014 se opětovně sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na rybníčku u Manského dvora ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat veterána veteránů ….

Veterán

Třetí setkání veteránů Chrudim

Dne 17. března 2014 bylo již potřetí zorganizováno setkání veteránů policie NOS PČR v Chrudimi. Rád jsem se tohoto setkání zúčastnil, neboť jsem se opět setkal s kolegy, kteří jsou schopni zorganizovat takovéto setkání. Samotné ….

Veterán

Setkání veteránů NOS PČR v Praze

Konečně i v Praze Dne 14. února 2014 se uskutečnilo setkání veteránů NOS PČR v restauraci U Kazdů, Křižíkova 176, Praha 8. Toto setkání se uskutečnilo sice živelně z podnětu veterána p. Františka Mandyse za ….