T-Mobile

T-Mobile


T-Mobile program:

Vstoupit do T-Mobile Programu lze buď na značkové prodejně nebo přes internetové stránky společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile. Vždy budete muset uvést přihlašovací údaje a to číslo T-Mobile Programu a heslo T-Mobile programu. Na prodejně s Vámi vše zařídí pracovník T-Mobile. Na internetu se řídíte danou nabídkou.

Informace a manuál k T-Mobile programu naleznete ZDE! (Nutné přihlášení!!)

Upozornění:

  • Na internetu i na prodejně naleznete v nabídce daleko více tarifů, balíčků a možností
    k objednání služeb, sleva bude poskytnuta pouze na hlasové tarify zařazené v programu, které si můžete aktivovat i po doručení SMS správy o přiřazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR (T30, T1500, S námi síť nesíť)
  • Při objednání jsou nastaveny původní ceny T-Mobile, které budou uvedeny i na smlouvě, sleva se Vám nastaví až po aktivaci balíčku (ověření členství, souhlas NOS PČR). Pokud si chcete aktivovat tarif T1500 tak si ho aktivujte po potvrzující SMS o zařazení pod T-Mobile program. Plná cena tarifu je 4.537,-Kč s DPH.
  • Čísla a služby musí být registrovány pouze na rodné číslo člena NOS PČR a ten za ně nese plnou odpovědnost, v T-Mobile Programu můžete mít zařazeno max. 5 čísel (v součtu celkem
    u T-Mobile i mimo program), pokud tento limit překročíte, budete z programu automaticky vyřazeni a bude Vám odebrána sleva. Pokud je telefonní číslo vedeno na jiné rodné číslo než na člena NOS PČR nebude sleva navedena.
  • Nastavení, požadavky, reklamace si zajišťujete sami přes info-linku T-Mobile nebo na jakékoliv pobočce.
  • Po zažádání zařazení telefonního čísla pod T-Mobile program NOS PČR trvá až 5 dní, než se telefonní číslo dostane k potvrzení naNOS PČR, po potvrzení trvá dalších 5 dní, než T-Mobile slevu na telefonní číslo navede.

Všechny další informace týkající se T-Mobile Programu získáte prostřednictvím Zákaznického centra, které je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na tel. čísle 800 73 73 73. Hovory uskutečněné z mobilní sítě T-Mobile jsou zdarma.
Odkaz na internetovou stránku: https://www.t-mobile.cz/web/cz/program-t-mobile

S pozdravem a přáním hezkého dne

Simona Hlavicová
Nezávislý odborový svaz Policie České republiky
Bartolomějská 306/7
110 00 Praha 1
Tel: +420 739 534 534
e-mail: hlavicova@nosp.cz
web: http://www.nospcr.cz

Nejčtenější příspěvky:

Veterán

Mariánskolázeňští policejní veteráni se opět sešli

Nádherné setkání nádherných lidí. Takto lze charakterizovat tradiční předvánoční setkání policejních veteránů. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v odpoledních hodinách sešlo v salonku restaurace Holiday v Mariánských Lázních třiatřicet policejních veteránů, vesměs seniorů, kteří ….

Veterán

Manský Dvůr 2014

Mariánskolázeňští veteráni se opět sešli na Manském dvoře. Za deštivého sobotního ráno 13. září 2014 se opětovně sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na rybníčku u Manského dvora ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat veterána veteránů ….

Veterán

Třetí setkání veteránů Chrudim

Dne 17. března 2014 bylo již potřetí zorganizováno setkání veteránů policie NOS PČR v Chrudimi. Rád jsem se tohoto setkání zúčastnil, neboť jsem se opět setkal s kolegy, kteří jsou schopni zorganizovat takovéto setkání. Samotné ….

Veterán

Setkání veteránů NOS PČR v Praze

Konečně i v Praze Dne 14. února 2014 se uskutečnilo setkání veteránů NOS PČR v restauraci U Kazdů, Křižíkova 176, Praha 8. Toto setkání se uskutečnilo sice živelně z podnětu veterána p. Františka Mandyse za ….