Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání od České pojišťovny

Vstupem do řádného členství vzniká členovi i pojištění odpovědnosti z výkonu povolání od České pojišťovny, které zahrnuje

  • limit pojistného plnění 300 000 Kč včetně škod způsobených při řízení vozidla,
  • spoluúčast 1 000 Kč,
  • územní rozsah platí pro celý svět, a tedy i zahraniční mise,
  • pojištění zahrnuje také ztrátu svěřených věcí s limitem plnění 30 000 Kč.

Bližší informace o pojistné smlouvě naleznete v samostatném příspěvku

Návod, jak České pojišťovně nahlásit škodu způsobenou zaměstnavateli naleznete v samostatném příspěvku

Nejčtenější příspěvky:

Veterán

Mariánskolázeňští policejní veteráni se opět sešli

Nádherné setkání nádherných lidí. Takto lze charakterizovat tradiční předvánoční setkání policejních veteránů. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v odpoledních hodinách sešlo v salonku restaurace Holiday v Mariánských Lázních třiatřicet policejních veteránů, vesměs seniorů, kteří ….

Veterán

Manský Dvůr 2014

Mariánskolázeňští veteráni se opět sešli na Manském dvoře. Za deštivého sobotního ráno 13. září 2014 se opětovně sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na rybníčku u Manského dvora ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat veterána veteránů ….

Veterán

Třetí setkání veteránů Chrudim

Dne 17. března 2014 bylo již potřetí zorganizováno setkání veteránů policie NOS PČR v Chrudimi. Rád jsem se tohoto setkání zúčastnil, neboť jsem se opět setkal s kolegy, kteří jsou schopni zorganizovat takovéto setkání. Samotné ….

Veterán

Setkání veteránů NOS PČR v Praze

Konečně i v Praze Dne 14. února 2014 se uskutečnilo setkání veteránů NOS PČR v restauraci U Kazdů, Křižíkova 176, Praha 8. Toto setkání se uskutečnilo sice živelně z podnětu veterána p. Františka Mandyse za ….