O2 Family – zvýhodněná volání pro členy a jejich rodiny

Jde o dlouholetý program, v němž může člen uzavírat smlouvy s mobilní operátorem O2 Family pro sebe a své blízké, za ceny dojednané NOS PČR, na čemž lze v součtu oproti standardním cenám ušetřit i částku přesahující členský příspěvek, např.: 

  • je možné využívat hlasové tarify s internetem, zaměřené na volání za měsíční paušál od 99 Kč, neomezené tarify od 319 Kč s 500 MB dat, tarify zaměřené na data s hlasovým voláním od 299 Kč,
  • každý člen může uzavřít se společností O2 Family 10 smluv pro sebe, rodinu a blízké, za které si ručí každá osoba sama, a zvýhodněné akce při uzavření smlouvy na nové mobilní telefony a tablety.

Úplný ceník je přístupný členům v mobilní aplikaci Paysy nebo informačním systému ESNOS

 

Nejčtenější příspěvky:

Veterán

Mariánskolázeňští policejní veteráni se opět sešli

Nádherné setkání nádherných lidí. Takto lze charakterizovat tradiční předvánoční setkání policejních veteránů. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v odpoledních hodinách sešlo v salonku restaurace Holiday v Mariánských Lázních třiatřicet policejních veteránů, vesměs seniorů, kteří ….

Veterán

Manský Dvůr 2014

Mariánskolázeňští veteráni se opět sešli na Manském dvoře. Za deštivého sobotního ráno 13. září 2014 se opětovně sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na rybníčku u Manského dvora ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat veterána veteránů ….

Veterán

Třetí setkání veteránů Chrudim

Dne 17. března 2014 bylo již potřetí zorganizováno setkání veteránů policie NOS PČR v Chrudimi. Rád jsem se tohoto setkání zúčastnil, neboť jsem se opět setkal s kolegy, kteří jsou schopni zorganizovat takovéto setkání. Samotné ….

Veterán

Setkání veteránů NOS PČR v Praze

Konečně i v Praze Dne 14. února 2014 se uskutečnilo setkání veteránů NOS PČR v restauraci U Kazdů, Křižíkova 176, Praha 8. Toto setkání se uskutečnilo sice živelně z podnětu veterána p. Františka Mandyse za ….