O2 Family

O2 Family

Hlavní výhody nabídky O2 Family

  • Cenově zvýhodněné tarify pro Vás a Vaše blízké.
  • Každý člen NOS PČR může využít nabídky až pro 10 telefonních čísel.
  • Neomezené volání zdarma na všechna čísla využívající tento program pro NOS PČR a na služební O2 mobilní čísla PČR.
  • Smlouva je vedena na Vás nebo na osobu, které umožníte využít této nabídky.

Jak se stát zákazníkem O2 Family?

Kontaktujte paní Ilonu Královou (734 266 265; kralova@nosp.cz) a požádejte o přihlašovací kód potřebný pro čerpání nabídky.

Přihlašovací kód zadejte na internetových stránkách www.o2family.cz a vyberte si služby, o které máte zájem (lze i na zákaznické lince O2 Family 841 117 118).

Nejčtenější příspěvky:

Veterán

Mariánskolázeňští policejní veteráni se opět sešli

Nádherné setkání nádherných lidí. Takto lze charakterizovat tradiční předvánoční setkání policejních veteránů. Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se v odpoledních hodinách sešlo v salonku restaurace Holiday v Mariánských Lázních třiatřicet policejních veteránů, vesměs seniorů, kteří ….

Veterán

Manský Dvůr 2014

Mariánskolázeňští veteráni se opět sešli na Manském dvoře. Za deštivého sobotního ráno 13. září 2014 se opětovně sešli mariánskolázeňští policejní veteráni na rybníčku u Manského dvora ke společnému setkání. Zde měli čest přivítat veterána veteránů ….

Veterán

Třetí setkání veteránů Chrudim

Dne 17. března 2014 bylo již potřetí zorganizováno setkání veteránů policie NOS PČR v Chrudimi. Rád jsem se tohoto setkání zúčastnil, neboť jsem se opět setkal s kolegy, kteří jsou schopni zorganizovat takovéto setkání. Samotné ….

Veterán

Setkání veteránů NOS PČR v Praze

Konečně i v Praze Dne 14. února 2014 se uskutečnilo setkání veteránů NOS PČR v restauraci U Kazdů, Křižíkova 176, Praha 8. Toto setkání se uskutečnilo sice živelně z podnětu veterána p. Františka Mandyse za ….